Parim transporditeenus Eestis ja Euroopas

Transfeer

Lennujaama, sadama ja hotelli vaheline transfeer.

Kui Teil on vaja transporti lennujaama, hotelli või sadamasse, aitame Teid oma mugavate autode ja bussidega, milles on ühtlasi piisavalt ruumi iga inimese reisipagasi mahutamiseks. Antud teenust tellides ei oma tähtsust Teie asukoht ja/või reisi sihtpunkt. Näiteks Tallinnasse saabudes saame organiseerida Teie transpordi edasi Hiiumaale, Võrru või ükskõik kuhu Teil on vaja.

Transfer1 pakub transfeeri teenust Tallinna, Riia, Vilniuse, Kaunase, Vantaa, Kopenhaageni, Aarhus-i, Gardermoeni, Torp ja Rygge lennujaamas.

Populaarsematele marsruutidele pakume fikseeritud hindu. Võttes meiega ühendust saame kiiresti teha Teile sobiva pakkumise. 

Broneeri reis

E T K N R L P
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

Firmast

Transfer1 on ettevõte, mis on spetsialiseerunud transporditeenuste, tellimusreiside ning erinevate transfeeride pakkumisele. Meie eesmärgiks on pakkuda usaldusväärset ja kvaliteetset teenust, mille aluseks on klientide huvide ja soovidega arvestamine ning selleks oleme alati kättesaadavad. Soovime olla Teie esimene valik transpordi otsimisel, et tagada võimalikult mugav ja muretu liikumine punktist A punkti B.

kodulehe, e-poe, logo, seo, facebook tegemine